Preloader

معرفی بازار محصولات کشاورزی

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار
  3. معرفی بازار محصولات کشاورزی

Crocodiles همیشه در فرهنگ انسانی نقش داشته است. در حالی که در بعضی از مناطق به عنوان موجودات مقدس پرستش می شد، تمساح ها برای گوشت، پوست و جاهای دیگر شکار شدند. به غیر از مواد غذایی، محصولات نیز برای مقاصد پزشکی، مذهبی یا تزئینی استفاده می شود.

چه رضایت بخش تر از رشد گیاه در باغ و گلدان؟ با استفاده از این لیست از گیاهان، انتخاب های زیادی خواهید داشت. این که آیا شما یک فضای بزرگ و یا فقط چند گلدان در یک پاکتی دارید، رشد یک محصول از گیاهان مانند ریحان، گل مریم یا آویشن باه برداشت آنها، باعث احساس موفقیت شما می شود. هنگامی که شما گیاهان پایه را مسلط شدید، انواع مختلف عجیب و غریب را هم امتحان کنید. در اینجا لیست جامع ما از گیاهان را انتخاب کنید اگر چیزی از لیست ما جا مانده در نظرات به ما اعلام کنید.

آگهی فروش ویژه میلورم زنده قابل توجه پرورش دهندگان طیور و شیلات برای افزایش راندمان تولید کسب وکار شما

شما وقتی پولدار می شوید که متمایز کار کنید در هر کاری که هستید یا تصمیم به انجام آن دارید متمایز باشید...

تولید گل محمدی یک یاز بهترین پیشنهادات برای سرمایه گذاری و شروع یک کارافرینی

در این مقاله کسب وکار بسیار پر سود کشت گیاهان دارویی را بخوانید.


درباره کارگستر

       

موسسه کارگستر از سال 1386 در استان البرز(کرج) به شماره ثبت 1063 این افتخار را دارد که در استان البرز (کرج) در زمینه برگزاری دوره ه های آموزشی رشته های کشاورزی مانند : پرورش بلدرچین، مرغ بومی، بوقلمون، طیور و پرندگان زینتی و غیره همچنین دررشته های دامپروری مانند : پرورش دام سنگین، دام سبک، شترمرغ و.... همچنین در رشته های شیلات مانند: پرورش ماهیان سرد آّبی و گرمابی ، زالو، قورباغه و... همچنین در رشت های باغبانی و زراعت مانند : کشت گلخانه ای سبزی و صیفی ، کشت زعفران زمینی و گلخانه ای، کشت گیاهان دارویی و.... همچنین در رشته های حشره شناسی مانند : پرورش ملخ و عقرب شروع به فعالیت نموده است .

 مدیریت موسسه آتیه نگاه سبز کارگستر  توسط مهندس پیروز محمدخانی :

<

تماس با کارگستر

آدرس دفتر : کرج، میدان شهدا، ساختمان سلوک، طبقه سوم، واحد 15

شماره تماس : 02632285541

فکس : --

موبایل مدیریت : 09124644323


پست های الکترونیکی :

piruzmohammadkhani@gmail.com

گالری کارگستر

بازدیدهای امروز : 782
بازدیدهای دیروز : 1152
کل بازدیدها : 280502