Preloader
 

درمان زخم معده :

شاید باورش عجیب باشد، اما بدترین زخم معده ها را با انجیر خشک می شود، درمان کرد. کافی است 15 روز ناشنا انجیر خشک بخورید و یا انجیر را با عسل بخیسانید و ناشتا میل کنید.

علل و درمان سردی پا:

سردی پا اگر همیشگی باشد می تواند نشانه یک بیماری باشد. عواملی که باعث سردی پا می شودعبارتند از : هوای سرد، مشکلات قلبی ، کم کاری تیروئید، استرس، مشکلات جریان خون، دیابت، سیگار و کم خونی

درمان ضد خستگی:

برای اینکه بین روز نا گهان انرژی تان ته نکشد آلو خشک، زردآلوی خشک و یا کشمش میل کنید. این میوه های خشک سرشار از آهن هستند و مانند یک ضد  خستگی عمل می کنند.

درمان و حذف خلط گلو:

یکی از شابع ترین دلایل وجود خلط ، عفونت ها و مخاط هایی است که از حفره های سینوسی به سمت حلق جریان پیدا می کنند، برای کاهس خلط م یتوان از گیاهانی همچون آویشن ، پونه، گل ختمی، گل پنیرک که آنتی بیوتیک طبیعی هستند ، استفاده کرد. 

درمان افسردگی:

از مهم ترین علل افسردگی ایرانی ها تغذیه نا سالم بخصوص غذاهای حاوی نمک است . مصرف خرما وانگور با دفع نمک از بدن افسردگی را درمان می کند.

کنترل بیماری قند:

تمامی زنان و مردان سرد مزاج بدانند:

ورزش ، مصرف عسل ناشتا، قورت دادن اسپند شبها به مفدار 1 ق م  ، مصرف گیاهان دارویی گرم مزاج مانند: مریم گلی، دارچین گزنهو بوقناق ، عدم مصرف سردی 

تمام مردان گرم مزاج بدانند:

حجامت ، ورزش، اعتدال مزاج به سمت سردی، مصرف پرپین و بوقناق میتواند قند شما را کنترل کنند.

درمان گلو درد:

برای درمان گلو درد های چرکی بهترین راه قرقره کردن است. در یک لیوان آب مقداری نمک و جوش شیرین و نشاسته ریخته و آن را خوب مخلوط کنید و هر روز 3 مرتبه قرقره کنید.

 تگ ها :


ارسال نظر

 
 
 

نظرات

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

درباره کارگستر

      

موسسه کارگستر از سال 1386 در استان البرز(کرج) به شماره ثبت 1063 این افتخار را دارد که در استان البرز (کرج) در زمینه برگزاری دوره ه های آموزشی رشته های کشاورزی مانند : پرورش بلدرچین، مرغ بومی، بوقلمون، طیور و پرندگان زینتی و غیره همچنین دررشته های دامپروری مانند : پرورش دام سنگین، دام سبک، شترمرغ و.... همچنین در رشته های شیلات مانند: پرورش ماهیان سرد آّبی و گرمابی ، زالو، قورباغه و... همچنین در رشت های باغبانی و زراعت مانند : کشت گلخانه ای سبزی و صیفی ، کشت زعفران زمینی و گلخانه ای، کشت گیاهان دارویی و.... همچنین در رشته های حشره شناسی مانند : پرورش ملخ و عقرب شروع به فعالیت نموده است .

 مدیریت موسسه آتیه نگاه سبز کارگستر  توسط مهندس پیروز محمدخانی :

کارشناس آموزش و ترویج کشاورزی و بازنشسته سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از سال 1386 تا هم

تماس با کارگستر

آدرس دفتر : کرج، میدان شهدا، ساختمان سلوک، طبقه سوم، واحد 15

شماره تماس : 02632285541

فکس : --

موبایل مدیریت : 09124644323


پست های الکترونیکی :

piruzmohammadkhani@gmail.com

گالری کارگستر

بازدیدهای امروز : 302
بازدیدهای دیروز : 394
کل بازدیدها : 168957